Maraton rozwiązywania zadań maturalnych!

Kolejny raz, tym razem w marcu, spotkaliśmy się, uczniowie klas trzecich, na maratonie rozwiązywania zadań maturalnych. Przez osiem godzin zmagaliśmy się wspólnie z problemami naukowymi z zakresu biologii, chemii i matematyki.

Praca pod przewodnictwem nauczycieli z aktywnym udziałem uczniów była dla nas wszystkich drogą do doskonalenia już posiadanych umiejętności. Nikt nie mówił, że będzie łatwo, ale mamy nadzieję, że uda nam się trud tego dnia przełożyć na maturalny sukces. Im bliżej matura, tym rady pedagogów wydają się cenniejsze, każda z nich waży więcej niż złoto!

Jeszcze chwila i testy będą już nie próbne, nie żartobliwe, nie oczywiste… Trzymajcie za nas kciuki, młodsi koledzy.