Przyrodniczy maraton rozwiązywania zadań maturalnych

Koniec roku przypomina wszystkim maturzystom, że nieuchronnie zbliża się nie tylko studniówka, ale i czas matur. W związku z tym, 13 grudnia, na terenie naszej szkoły odbyły się zajęcia kierowane do uczniów najwyższych klas biologiczno-chemicznych i klasy matematyczno-geograficznej.

W tym dniu, zamiast lekcji młodzież uczestniczyła w spotkaniach przygotowanych przez nauczycieli matematyki, chemii i biologii. Zajęcia przeprowadzone były w blokach tematycznych tak, aby uczniowie mieli możliwość wyboru i uczestniczyli w tej części spotkania, która ich najbardziej interesowała. Byli i tacy, którzy uczestniczyli we wszystkich trzech blokach.

Podsumowanie materiału i rozwiązywanie przykładowych zadań maturalnych przyda się na pewno w trakcie najbliższych zmagań z problemami, które pojawią się na styczniowej maturze próbnej. Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!