Plakat_Dla Franka

Z radością informujemy, iż podczas piątkowego koncertu Bartka Kaszuby dla Franka udało się zebrać 4353 zł. :)

Pragniemy podziękować wszystkim, dzięki którym to wydarzenie miało miejsce. Panu Dyrektorowi Robertowi Strzelcowi oraz Dyrektorowi Jarosławowi Kuczmie za możliwość zorganizowania koncertu na terenie szkoły oraz zaproszeniu uczniów z zaprzyjaźnionych szkół.

Pani Barbarze Ciomek-Paciulon za pomoc w organizacji wydarzenia. Naszym uczennicom Natalii Gałuszczyńskiej oraz Emilii Paul, które zaśpiewały wspólnie z Bartkiem. Samorządowi Uczniowskiemu, kierowanemu przez Panią mgr Iwonę Gocek za włączenie się w zbiórkę. Danielowi Lipce z firmy Nie ma Lipy Events za użyczenie sprzętu oraz oświetlenia. Ciastkarni Marysieńka z Gliwic, która ofiarowała słodkie wyroby na kiermasz dla Franka.

Osobą, bez której to wydarzenie nie miałoby miejsca jest nasz uczeń – Bartek Kaszuba, który oprócz talentu ma również serce otwarte na drugiego człowieka.

Franuś 6 grudnia skończył 4 miesiące. Jego mama tak opisuje ten dzień: To pierwszy święty Mikołaj Franka... I co otrzymał? Wiele wsparcia, miłości, dobroci i bezinteresownej pomocy ze strony wielu ludzi, za co wszystkim dziękujemy i życzymy każdemu z osoba zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia.