Robocza wizyta w Słowenii - Erasmus+

Logo programu Erasmus+W dn. 8.12 – 10.12.2019 r. odbyła się robocza wizyta w Ruse w Słowenii w ramach projektu Erasmus+. Nauczyciele wszystkich trzech szkół biorących udział w projekcie podsumowali pierwszą wymianę młodzieży, która miała miejsce w Polsce pod koniec października tego roku. Ponadto szczegółowo zaplanowali kolejne wizyty zarówno w Słowenii jak i w Polsce.

Celem spotkania była również praca nad projektem eTwinning, w który zaangażowana będzie młodzież biorąca udział w wymianach. Tematem projektu, który został już zaakceptowany przez Narodowe Biuro Kontaktowe, jest wykorzystanie krytycznego myślenia w walce z alternatywnymi faktami. W czasie trójstronnego spotkania podsumowane zostały ankiety wypełniane na początku projektu zarówno przez uczniów zaangażowanych w wymiany jak i niebędących jej uczestnikami.

W skład delegacji ze strony polskiej wchodzili: Rober Strzelec, Ewa Konieczna oraz Kamila Stoiłowa.