Erasmus + „Made in Europe”

W dniach od 31.05- 03.06.2016 r. naszą szkołę odwiedzi 40 uczniów oraz 12 nauczycieli z Węgier, Turcji, Niemiec i Holandii w ramach wizyty związanej z realizacją Wielostronnego Partnerskiego Projektu Erasmus + „Made in Europe”. Zaproszona młodzież oraz nasi zaangażowani w wymianę uczniowie będą w tym czasie pracować na terenie szkoły i poza szkołą w grupach międzynarodowych.

Program wizyty w Polsce obejmuje między innymi: warsztaty muzyczne zakończone w piątek koncertem, zajęcia prowadzone przez zaproszonych nauczycieli, wycieczkę do Warszawy, wycieczkę po Gliwicach, wizytę w Muzeum Śląskim, wyjazd na koncert Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach.

Dzięki uczestnictwie w projekcie 40 uczniów naszej szkoły będzie miało możliwość nieodpłatnie uczestniczyć w wymianach zagranicznych.