XVI Regionalny Przegląd Inscenizacji Wielkanocnych - wyniki

W dniach od 26 do 28 marca 2018 r. odbył się XVI Regionalny Przegląd Inscenizacji Wielkanocnych. Gala finałowa i wręczenie nagród odbędzie się 10 kwietnia 2018 r. o godz. 11.00 w II Liceum Ogólnokształcącym w Gliwicach. Uświetnią ją występy dwóch nagrodzonych grup, a będą to: Gminne Przedszkole nr 4 ze Świętoszowic (grupa „Motylki”) oraz Szkoła Podstawowa z Nędzy. Wszystkim uczestnikom i opiekunom serdecznie gratulujemy!

Poniżej podajemy wyniki przeglądu:

Przedszkola:

1 miejsce: Gminne Przedszkole nr 4 w Świętoszowicach (grupa „Motylki”)

1 miejsce: Przedszkole Miejskie nr 2 w ZSP nr 1 w Gliwicach

2 miejsce: Przedszkole Miejskie nr 27 w Gliwicach

 

Szkoły podstawowe (1-3)

1 miejsce: Teatrzyk Pik Pok z OPP przy SP nr 5 w Pyskowicach

1 miejsce: Szkoła Podstawowa w ZSP im. Jana Pawła II w Górkach Śląskich

1 miejsce: Szkoła Podstawowa nr 5 w ZSP nr 3 w Gliwicach

 

Szkoły podstawowe (4-7)

1 miejsce: Szkoła Podstawowa w Nędzy

1 miejsce: Szkoła Podstawowa nr 7 w ZSP nr 11 w Gliwicach

2 miejsce: Szkoła Podstawowa nr 18 w ZSP nr 8 w Gliwicach

2 miejsce: Szkoła Podstawowa nr 8 w Bojkowie

2 miejsce: Szkoła Podstawowa im. Juliusza Rogera w Sośnicowicach

3 miejsce: Szkoła Podstawowa nr 23 w ZSO nr 5 w Gliwicach

3 miejsce: Szkoła Podstawowa nr 4 w Pyskowicach

 

Szkoły gimnazjalne

1 miejsce: Szkoła Podstawowa z oddziałami gimnazjalnymi im. Jana Pawła II w Rudzińcu

2 miejsce: Gimnazjum nr 11 w ZSO nr 8 w Gliwicach

 

Szkoły ponadgimnazjalne

1 miejsce: V Liceum Ogólnokształcące w Gliwicach

2 miejsce: IV Liceum Ogólnokształcące w Gliwicach

 

Szkoły specjalne i Domy Pomocy Społecznej:

2 miejsce:  DPS „Ostoja” w Sośnicowicach

3 miejsce: Zespół Szkół im. Janusza Korczaka w Gliwicach

 

Wyróżnienia indywidualne:

  • Piotr Krasnowski (Gminne Przedszkole nr 4 w Świętoszowicach)
  • Natalia Kowalik  (Gminne Przedszkole nr 4 w Świętoszowicach)
  • Bartosz Arendarczyk (Gimnazjum nr 11 w Gliwicach)
  • Wiktoria Stypa (SP z oddz. gimn. w Rudzińcu)
  • Kacper Sosnowski (SP 7 w Gliwicach)
  • Karolina Świder (SP 7 w Gliwicach)
  • Łucja Wasilewicz (PM 2 w Gliwicach)
  • Oliwia Tomala (SP w Nędzy)
  • Nadia Kowaczek (SP w Nędzy)
  • Marta Tkocz (SP w Nędzy)
  • Amelia Kieryk (SP w Nędzy)
  • Aneta Knura (SP w Nędzy)
  • Dominika Grycman (SP w Nędzy)
  • Kinga Morcinek (SP w Nędzy)
  • Paulina Hiltawska (SP w Nędzy)
  • Zofia Kalemba (SP w Nędzy)
  • Klara Koletzko (SP w Nędzy)
  • Martyna Kijas (SP w Sośnicowicach)
  • Wiktoria Jurkiewicz (IV LO w Gliwicach)
  • Dominika Bok (SP 4 w Pyskowicach)
  • Igor Weiner (SP w Górkach Śląskich)
  • Paweł Murawski (SP 5 w Gliwicach)
  • Agata Cybul (SP 5 w Gliwicach)
  • Hania Walaszek (PM 27 w Gliwicach)
  • Alicja Bujara (V LO w Gliwicach)
  • Alicja Ossera  (V LO w Gliwicach)
  • Michał Rabsztyn  (V LO w Gliwicach)
  • Dominika Zasuwa (SP 18 w Gliwicach)
  • Marta Dobosz (SP 18 w Gliwicach)
  • Mateusz Mróz (SP 18 w Gliwicach)
  • Maksymilian Barchański  (SP 18 w Gliwicach)
  • Lena Łukasiewicz (Teatrzyk Pik-Pok w Pyskowicach)
  • Marta  Kleszczewska (Teatrzyk Pik-Pok w Pyskowicach)
  • Wiktoria Manczarska (Teatrzyk Pik-Pok w Pyskowicach)
  • Zofia Danikiewicz (SP 23 w Gliwicach)
  • Ewa Danikiewicz (SP 23 w Gliwicach)