Lista przyjętych

Na podstawie § 11b. 1. Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, publikujemy listę przyjętych kandydatów do II LO:

(1A) humanistyczna

 

 

Lp Nazwisko, imię
1 Bachurek, Paulina
2 Bosek, Piotr
3 Brudny, Anna
4 Caputa, Amelia
5 Chodźko, Olga
6 Drej, Kamil
7 Drobczyk, Pola
8 Falborska, Barbara
9 Hereźniak, Dominika
10 Kohlbek, Piotr
11 Kubicz, Szymon
12 Kurkowska, Paulina
13 Nowak, Aleksandra
14 Orzechowski, Michał
15 Paleta, Maria
16 Paszek, Dominika Monika
17 Pawelec, Kacper
18 Pera, Agnieszka
19 PĘCIAK, OLAF
20 Piela, Remigiusz
21 POKORA, DOMINIKA
22 Pokrzywa, Franciszek
23 Radomska, Wiktoria
24 Skorupka, Karolina
25 Sokół, Julia
26 Spinczyk, Paweł
27 Stanisz, Dominika
28 Strzyżewska, Natalia
29 Szołtysek, Aleksandra
30 Świder, Karolina
31 Zub, Zofia

(1B) biol-chem dwujęzyczny

Lp Nazwisko, imię
1 Adamczyk, Zuzanna
2 Basińska, Katarzyna
3 Bazan, Patryk
4 Bełkot, Marta
5 Bieniek, Milena
6 Buczak, Alicja
7 Bunar, Marta
8 Chowaniak, Mateusz
9 Dydo, Natalia
10 Fligier, Karolina
11 Grzywnowicz, Wiktoria
12 GUMIENNY, NATALIA
13 Jaruk, Alicja
14 Kanigowska, Natalia
15 Klewar, Maja
16 Kościelny, Oliwer
17 Krakowska, Amelia
18 Losza, Weronika
19 Łaboszczak, Karolina
20 Obrzut, Krzysztof
21 Słuszniak, Klara
22 żebrowska, monika

(1C) mat-geo

Lp Nazwisko, imię
1 Andraszak, Jessica
2 Balon, Izabela
3 Będzichowski, Grzegorz
4 Bugajski, Krzysztof
5 Bujak, Natalia
6 Cieszewska, Malwina
7 Dec, Mikołaj
8 Dziewa, Julia
9 Głowacka, Julia
10 Golbik, Martyna
11 Górecki, Grzegorz
12 Jurczak, Martyna
13 Kępa, Anna
14 Kolman, Emilia
15 Kondziołka, Kamila
16 Kos, Mateusz
17 KRUCZKOWSKI, MAKSYM
18 Majewska, Anna
19 Muskała, Dagmara
20 Niziołek, Natalia
21 Nosiadek, Wiktoria
22 Pasieka, Martyna
23 Pietrzak, Dawid
24 Pietrzak, Martyna
25 Raszka, Kinga
26 Sitarz, Daniel
27 SÓJKA, DANIEL
28 SUCHIŃSKA, PAULINA
29 Tchórzewska, Pola
30 Walczybok, Natalia
31 Wiesner, Zuzanna

(1D) biol-chem

Lp Nazwisko, imię
1 Barczyńska, Zuzanna
2 Bartkowiak, Julia
3 Bieniek, Aleksandra
4 Ciemny, Bartłomiej
5 Curyło, Dominika
6 Czarnecki, Marcin
7 Czerny, Grzegorz
8 Dajka, Aleksandra
9 Dusza, Natalia
10 Haberstroh, Wiktoria
11 Kędziora, Aleksandra
12 Klimek, Alicja
13 Kral, Małgorzata
14 Lipińska, Paulina
15 Malinowska, Marta
16 Martinowska, Oliwia Ewa
17 Michalik, Nikola
18 ORMAN, BARTOSZ
19 Piszczek, Klaudia
20 Pokrzywnicka, Oliwia
21 Rajczykowska, Paulina
22 Sikora, Roksana
23 Stasiowska, Kamila
24 Szafraniec, Paulina
25 Szponarski, Dominik
26 Sztejka, Jakub
27 Telepko, Julia
28 Wiśniewski, Błażej
29 Wiśniewski, Dominik
30 Wojtkiewicz, Alicja
31 Żymełka, Martyna

(1E) filologiczna

Lp Nazwisko, imię
1 Bednarska, Dominika
2 DĄBKOWSKA, MARTYNA
3 Gibas, Natalia
4 Kempa, Patryk
5 Kopeć, Karolina
6 Kornaga, Kamila
7 Król, Paulina
8 Kuźnik, Kinga
9 Lebek, Maja
10 Łucki, Bartłomiej
11 Michna, Julia
12 Moroń, Wiktoria
13 Rębisz, Hanna
14 Sadkowska, Marta
15 SADOWSKI, PATRYK
16 Sobierajska, Wiktoria
17 Wesołowski, Kacper
18 Wolf, Karolina