III miejsce w województwie naszych siatkarzy!

19 kwietnia 2023 r. w hali sportowej IX LO w Częstochowie odbyły się  finały wojewódzkie Szkolnych Mistrzostw Województwa Śląskiego Licealiada w piłce siatkowej chłopców. Nasza reprezentacja zdobyła po zaciekłej rywalizacji III miejsce w województwie. Pierwszy mecz przegraliśmy z I LO z Wodzisławia Śląskiego 2:0. W meczu o III miejsce wygraliśmy 2:1 z LO - Szkołą Mistrzostwa Sportowego w Katowicach.

II LO w Gliwicach reprezentowali: Karol Musiał 4c, Mikołaj Krzystek 4c, Dominik Laskowski 4c, Jakub Kwiatkowski 4a, Mateusz Kos 3c, Remigiusz Piela 3a, Piotr Waligóra 1a, Kacper Foremnik 1c, Wiktor Wiatrak 1c, Bartosz Kolbuch 1f. Opiekunem drużyny jest p. Lilianna Rupa.

Serdecznie gratulujemy!